Posts Tagged ‘styliści’

Spór Jacyków kontra Ewa Minge toczy się już ładnych parę lat. Obydwie te osoby, czyli Tomek, krytyk mody i Ewa, znana na świecie projektantka nie zgadzają się ze sobą w sprawie niektórych koncepcji tego, co obydwoje robią.
Jacyków definitywnie wyśmiewa projekty i ubrania Ewy Minge, a Ona za to wyśmiewa go jako Clowna bez stylu. Oczywiście jest to bardzo zażyta walka, jest to walka o każde słowo i o każdą rację, o podkreślenie, kto jest silniejsza jednostka i kto jest w stanie dominować nad druga osobą.

Tutaj właśnie jest pewien problem, otóż ustalenia roli każdego z nich, czyli co powinna robić Ewa i Tomek. Cóż niewątpliwie Tomasz Jacyków powinien
Trochę sobie odpuścić lansowanie wszystkim, co ma, gdyż tak naprawdę wychodzi na tym tylko jako wiejski burak. Jego porady stylistyczne oczywiście są bardzo wartościowe, tylko on sami nie powinien zgrywać takiego człowieka, który jest przejrzałym bananem. Z kolei Ewa powinna się zdecydować, czy toczy wojnę z Tomaszem na otwartym froncie, czy po prostu sobie daje spokój z komentowaniem zachowań Jacykowa. Ten cały spór jest skomplikowany i ciężko szukać pozytywnego rozwiązania jego, ale ja sam liczę, że się nam uda i z pewnością wiele kwestii się wyjaśni, liczę na to z całego serca i mam głęboką nadzieję na sukces.

Trzeba wierzyć, że cały ten spór nie pogrzebie naszego podziemia mody i sprawi tylko, że ono się rozwinie we właściwym kierunku i że wszystko będzie w porządku. No ja sam mam osobiście taką nadzieję, bo świat mody mnie interesuje no i tak swoiście kręci, a nie chcę żeby musiał cierpieć przez spór dwóch osób o wyśrubowanym Ego.

Zależy mi bardzo na rynku mody i mam nadziej, że ludzie przyznają mi rację, gdyż szkoda naprawdę szkoda żeby cały świat mody cierpiał na dwóch osobach i żeby nasz polski rynek był pokazany jako ciężkie miejsce, poprzez spór dwóch stylistów, tutaj właśnie jest problem.