Posts Tagged ‘snowboard’

Tutaj opowiem o firmie quik silver i o tym jak wpływa na cały rynek mody młodzieżowej i oraz na to dlaczego akurat on jest liderem jeżeli chodzi o ubrania snowboardowe. Firma quiksivler została założona w Stanach Zjednoczonych dla celów stworzenia odpowiedniej odzieży dla, snowbaoardzistów, którzy wymagali ubrań lekkich, ale i ciepłych.

Potrzeba była olbrzymia a możliwości ograniczone, trzeba było więc zadziałać nieco inaczej i spróbować. I taka nowatorska koncepcja quiksilver się opłaciła, gdyż dzięki temu możemy oglądać firmę w stanie, w jakim jest dzisiaj. Quiksilver zadowala naprawdę wielkie grono mężczyzn, gdyż do nich jest właśnie kierowana jest cała oferta tej marki. Firma zajmuje się głównie strojami narciarskimi męskimi, gdyż damskie obsługuje siostrzane Roxy, marka równie dobrze znana. Zarówno jedna firma jak i druga mają szerokie koncepcje rozwoju i nowe pomysły. Wszyscy są zadowoleni z tego, ze oferta wuik silver stale się powiększa oraz zadowala to, ze marka jest sponsorem coraz większej ilości imprez sportowych, to naprawdę znaczy dużo i jest bardzo znaczące nie tylko dla rajderów, ale też dla normalnych użytkowników. Styl quiksilver zobowiązuje, jest to firma z tradycjami i koncepcjami dotyczącymi rozwoju tej marki.

W stronę quiksilver kieruje się wiele osób, choćby tzw. Bananów poszukujących lansu i popularności, chcąc za wszelką cenę wyrazić siebie poprzez drogi i markowy ubiór. No i widać, że taki pomysł naprawdę dużo daje i sprawia, że banany i bycie jednym z nich jest marzeniem coraz szerszej grupy osób, co z pewnością nikogo nie dziwi w tym mnie wcale.

Mam nadzieję, że przybliżyłem wam trochę dzieje quiksilvera i koncepcję tej marki na całym światowym rynku. Wierzę, że na pewno przypadnie ona wielu osobom do gustu. Polecam naprawdę serdecznie i proszę odwiedzać stronę quiksilver, na której można zakupić nowe ciekawe rzeczy, poznać nowe trendy i informacje na temat premier ubrań.