Posts Tagged ‘skate’

Tutaj opowiem o firmie quik silver i o tym jak wpływa na cały rynek mody młodzieżowej i oraz na to dlaczego akurat on jest liderem jeżeli chodzi o ubrania snowboardowe. Firma quiksivler została założona w Stanach Zjednoczonych dla celów stworzenia odpowiedniej odzieży dla, snowbaoardzistów, którzy wymagali ubrań lekkich, ale i ciepłych.

Potrzeba była olbrzymia a możliwości ograniczone, trzeba było więc zadziałać nieco inaczej i spróbować. I taka nowatorska koncepcja quiksilver się opłaciła, gdyż dzięki temu możemy oglądać firmę w stanie, w jakim jest dzisiaj. Quiksilver zadowala naprawdę wielkie grono mężczyzn, gdyż do nich jest właśnie kierowana jest cała oferta tej marki. Firma zajmuje się głównie strojami narciarskimi męskimi, gdyż damskie obsługuje siostrzane Roxy, marka równie dobrze znana. Zarówno jedna firma jak i druga mają szerokie koncepcje rozwoju i nowe pomysły. Wszyscy są zadowoleni z tego, ze oferta wuik silver stale się powiększa oraz zadowala to, ze marka jest sponsorem coraz większej ilości imprez sportowych, to naprawdę znaczy dużo i jest bardzo znaczące nie tylko dla rajderów, ale też dla normalnych użytkowników. Styl quiksilver zobowiązuje, jest to firma z tradycjami i koncepcjami dotyczącymi rozwoju tej marki.

W stronę quiksilver kieruje się wiele osób, choćby tzw. Bananów poszukujących lansu i popularności, chcąc za wszelką cenę wyrazić siebie poprzez drogi i markowy ubiór. No i widać, że taki pomysł naprawdę dużo daje i sprawia, że banany i bycie jednym z nich jest marzeniem coraz szerszej grupy osób, co z pewnością nikogo nie dziwi w tym mnie wcale.

Mam nadzieję, że przybliżyłem wam trochę dzieje quiksilvera i koncepcję tej marki na całym światowym rynku. Wierzę, że na pewno przypadnie ona wielu osobom do gustu. Polecam naprawdę serdecznie i proszę odwiedzać stronę quiksilver, na której można zakupić nowe ciekawe rzeczy, poznać nowe trendy i informacje na temat premier ubrań.

Vans off the wall, podstawowe hasło tej firmy, która słynie w USA z produkcji świetnych ubrań dla skejtów. Co ich wyróżnia to na pewno koncepcja i pomysły, których im nie można odmówić. Of roku tworzą nową serię ubrań, które po prostu podbiją serca skejtów i sprawiają, że rzeczywiście chce się żyć. Dzięki deskorolce my sami możemy poczuć, że nasze życie jest pełniejsze i fajniejsze. Jednak kwestia podstawowa, to jest właśnie to jak ubrania Vans wyglądają.

Cóż ubrania vans są zupełnie inne od wszystkich innych nam znanych marek. Vans cechuje się nowatorskimi i ciekawymi wzorami, które nie stronią od kolorów i ciekawychform. Każda nowa kolekcja niesie nowe spojrzenie na kwestie mody młodzieżowej, głównie dla skejtów. Ludzie z pewnością są zadowoleni ze tego, że Vans tworzy nowe i coraz nowsze ubrania. Ludzie nie mogą wyjść z podziwu, że ich twórcy mają tyle świeżych i ciekawych pomysłów i że chętnie się nimi dzielą z innymi. Vans off
the wall to naprawdę świetna sprawa, dla każdego skejta, czy nie skejta.
Każda osoba z danego środowiska odnajdzie coś specjalnego, wlasnie dla siebie. I nikt nie żałuje tego, że akurat wybiera Vans. Skejci, Punki i Emo ubierają się w Vans, to nie żart.

Jest to obecnie synonim jakości i mody, gdyż Vans wykonuje swoje produkty z świetnych materiałów, które są wytrzymałe. Wiele butów z edycji slip On Vans można prać bez obawy w pralce, a jeszcze inne posiadają tak świetną stylistykę, że łapią oczy wszystkich ludzi na ulicy. Czyli generalnie rzecz mówiąc, ludzie są zadowoleni i
się cieszą tym naprawdę. To jest szczególnie miłe, że akurat marka taka
jak Vans przyciąga i łączy tyle koncepcji ubraniowych, sprawia to że ludzie
o wiele chętniej się ciekawie ubierają i o wiele chętniej odnajdują
swój własny styl. Jest to naprawdę godne pochwały i warto kontynuować
wędrówkę tym tokiem, bo tylko Vans, to jest classic off the wall. Naprawdę
gorąco polecam i zapraszam do korzystania z oferty Vans. Jest to coś
niesamowitego.