Posts Tagged ‘Quiksilver’

Tutaj opowiem o firmie quik silver i o tym jak wpływa na cały rynek mody młodzieżowej i oraz na to dlaczego akurat on jest liderem jeżeli chodzi o ubrania snowboardowe. Firma quiksivler została założona w Stanach Zjednoczonych dla celów stworzenia odpowiedniej odzieży dla, snowbaoardzistów, którzy wymagali ubrań lekkich, ale i ciepłych.

Potrzeba była olbrzymia a możliwości ograniczone, trzeba było więc zadziałać nieco inaczej i spróbować. I taka nowatorska koncepcja quiksilver się opłaciła, gdyż dzięki temu możemy oglądać firmę w stanie, w jakim jest dzisiaj. Quiksilver zadowala naprawdę wielkie grono mężczyzn, gdyż do nich jest właśnie kierowana jest cała oferta tej marki. Firma zajmuje się głównie strojami narciarskimi męskimi, gdyż damskie obsługuje siostrzane Roxy, marka równie dobrze znana. Zarówno jedna firma jak i druga mają szerokie koncepcje rozwoju i nowe pomysły. Wszyscy są zadowoleni z tego, ze oferta wuik silver stale się powiększa oraz zadowala to, ze marka jest sponsorem coraz większej ilości imprez sportowych, to naprawdę znaczy dużo i jest bardzo znaczące nie tylko dla rajderów, ale też dla normalnych użytkowników. Styl quiksilver zobowiązuje, jest to firma z tradycjami i koncepcjami dotyczącymi rozwoju tej marki.

W stronę quiksilver kieruje się wiele osób, choćby tzw. Bananów poszukujących lansu i popularności, chcąc za wszelką cenę wyrazić siebie poprzez drogi i markowy ubiór. No i widać, że taki pomysł naprawdę dużo daje i sprawia, że banany i bycie jednym z nich jest marzeniem coraz szerszej grupy osób, co z pewnością nikogo nie dziwi w tym mnie wcale.

Mam nadzieję, że przybliżyłem wam trochę dzieje quiksilvera i koncepcję tej marki na całym światowym rynku. Wierzę, że na pewno przypadnie ona wielu osobom do gustu. Polecam naprawdę serdecznie i proszę odwiedzać stronę quiksilver, na której można zakupić nowe ciekawe rzeczy, poznać nowe trendy i informacje na temat premier ubrań.

Roxy to firma siostra dla już wam znanego quiksilvera. Ta firma jest skierowana w swojej ofercie przede wszystkim do płci pięknej i wychodzi naprzeciw jej
oczekiwaniom. Można powiedzieć, że Roxy jest zupełnie odrębną marką od
quik silvera jednak to nie prawda. Można to poznać choćby po tym, że znak Roxy to
ułożony w serce znak quiksilver, czyli analogię konkretną widać. Jest to
wspólna firma, kierująca się wspólnymi interesami. Więc jak wiemy historia
Roxy jest też bardzo ciekawa. Na początku z małej firmy narodziła się
wielka korporacja ubraniowa, której ubrania są rozchwytywane przez wszystkie
rajderki w Polsce. Pytanie jednak, dlaczego?

Cóż Roxy posiada i tworzy zupełnie indywidualny styl. Jej stylowe ubrania, dodatki, walizki i torby to
prawdziwe eldorado dla kobiet, chcących pokazać się z jak najlepszej strony.
Cóż, widać, że paniom bardzo zależy na tym, żeby stylowo na stoku wyglądać. I to zasługuję choćby na pochwale. Cóż jednak jest tez pytanie, dlaczego
taka firma rozwinęła aż tak bardzo skrzydła. I to wcale nie jest trudne do
odpowiedzenia, po prostu ta firma wiedziała co ma robić. Znalazła swoja grupę
klientek i zaczęła produkować dla nich fantastyczne ubrania. A jej wzory były
i dalej są unikatowe i wyjątkowe. Roxy jest skierowana do dziewczyn
odważnych, stylowych i pewnych siebie, do takich, które nie boją się decydować tylko odważnie dążą do celu i nie powstrzymuje ich nic.

Czyli jak widać to Roxy jest przykładem marki prawdziwie elastycznej. Na czym polega jej elastyczność, cóż choćby na tym, że Roxy jako jedyna firma na rynku wprowadza
co roku tyle nowych kolekcji. Wybiera opcje kolorystyczne, bawi się wręcz
kolorami, co jej wychodzi bardzo dobrze.

Roxy tak na prawdę w dziedzinie
sportów zjazdowych jest innowacją, nie ma drugiej tak silnie ugruntowanej
marki, z tyloma koncepcjami i pomysłami, które zachwycają odbiorców. Teraz
bywa tak, ze często jest ciężko znaleźć dobrą firmę, która będzie nas
wspierała i nam pomagała. A Roxy zawsze stworzy coś unikatowego, coś dla
osobowości takiej jaką my mamy.