Posts Tagged ‘DC’

Zacznijmy od firmy Cropp Town. Jest to firma która się generalnie zajmuje projektowaniem ubrań dla młodzieży, a dokładnie dla młodzieży
skejtowej. Skejci kochają Cropp za to że ma dobre ceny i oferuje dodatkowo wiele ubrań specjalnych dla skejtów, takich jak Vans, Converse, czy DC. Jeżeli nie możesz czegoś znaleźć to naprawdę warto zaglądnąć do Cropp’a. Sklepy Cropp przede wszystkim mają własnych polskich projektantów, którzy tworzą fantastyczne ciuchy i bardzo dużo wnoszą w świat polskiej mody. Sprawia to że ludzie o wiele bardziej doceniają polskie ubrania. A przecież wiemy, że dobre, co polskie, więc naprawdę warto nosić polskie ciuchy i warto jest je wybrać, bo tylko wybór polskich ubrań da każdemu satysfakcję.

Musimy się zadowolić wieloma rzeczami, a więc też musimy wybrać dokładnie, jakie chcemy nosić ubrania. Cropp Town oferuje bardzo dużo ubrań i ich oferta jest naprawdę szeroka. Ubrania Cropp Town są ubraniami ładnymi i ciekawymi, ludzie je doceniają z wielu względów, gdyż naprawdę to Cropp Town, jako jedyna firma ma status Concept Store, czyli sklepu konceptowego. Sklep konceptowy to sklep, w którym pojawiają się bardzo ciekawe ubrania, najbardziej unikalne modele. I właśnie często takie unikalne modele można znaleźć w Cropp Town, na pewno, jeżeli tam pójdziemy to się nie zawiedziemy i docenimy to, jak Cropp Town działa i jakie ładne ubrania sprzedaje. Trzeba je docenić, gdyż wtedy zmotywujemy nasz polski rynek ubraniowy do rozwijania siebie, a cropp chce urozmaicać ofertę, aby przekonać szeroką grupę młodzieży.

Nie ma nic bardziej pewnego niż polska marka, gdyż, jeżeli Marka jest polska to znaczy, że jest solidna i mocna. Trzeba w to wierzyć, doskonale nam też wiadomo, że Cropp Town jest firmą rozwojową i że ciągle chce zmieniać koncepcję własnej marki, dzięki temu, my też poczujemy się o wiele lepiej. Gdyż ubrania Cropp Town to ciuchy komfortowe, ale i fajne, kolorowe i ciekawe. Warto jest je kupić i się nimi zainteresować.\

Marka DC- shoes jest marką na prawdę wyjątkową i świetną. Zapyta pewnie wielu, czy to marka tylko dla skejtów, czy bmx’owców. Wcale nie. Dcshoes stara się dopasować swój styl do rożnych środowisk młodzieżowych, samo DC sięga do wielu motywów i wielu symboli, tworząc ciekawe ale proste buty. Tak szczerze mówiąc to ludzie są naprawdę zachwyceni tymi butami, i tu leży pytanie, dlaczego. Buty DC są symbolem wielkiej jakości i nowych pomysłów.

Coraz więcej ludzi chce z nich korzystać. Obecnie, co roku wychodzą nowe modele DC, które z pewnością zainteresują młodych ludzi, którzy sami szukają swojego stylu, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Tutaj jest DC, żeby przybliżyć im swoje propozycje. Sam styl DC jest unikatowy i zupełnie niezwykły. Podstawa leży w prostocie i ładnych kolorach, buty DC to buty środowisk miejskich, hiphopowych. Często są wysokie, gdyż środowiska skejtowe zabsorbowały od innych środowisk potrzebę korzystania z takich butów.

Jest to związane ochroną kostki i ciekawym wyglądem trików wraz z tymi butami. NA DC shoes zdecydowało się wiele osób i to bardzo dobrze, że tak jest. Otóż DC szuka koncepcji sód młodych skejtów i to od nich przejmuje pomysły, jest tak choćby różnymi kolekcjami na przykład Bob Dyrdrek
Collection, która była naprawdę ciekawa i zaskakująca dla wszystkich odbiorców marki DC. Sama marka DC w Usa cieszy się popularnością, właściwie DC można odnaleźć wszędzie.

W Polsce też funkcjonuje i uchodzi za elitarną młodzieżową markę, którą każdy chciałby nosić no i tu jest prawda.
Buty DC jak żadne inne są w stanie podbić serca młodych i sprawić, że zaczną rozpowszechniać fajny styl. Teraz widzi się w Polsce modę na DC nie tylko w środowiskach skejtowych, lecz także wśród młodych parkourzystów, czy po prostu środowisk podwórkowych, gdzie buty DC stały się lansem.
Cóż ten tekst miał na celu przybliżenie tego czym jest marka DC i co ciekawego ma do zaoferowania współczesnym ludziom. Polecam serdecznie korzystanie z DC. Bo w tym jest siła i nowatorska koncepcja.